Kursy i szkolenia Reiki - Piotr Dacjusz Górski
Oficjalna strona mistrza Reiki, dyplomowanego masażysty Piotra Dacjusza Górskiego, duchowego uzdrowiciela, jasnowidza, parapsychologa i nauczyciela Reiki
Szukaj informacji o Reiki i kursach Reiki
PIOTR DACJUSZ GÓRSKI POMOC CZYTELNIA KURSY KONTAKT

Szkolenia i kursy reiki oraz uzdrawiania i rozwoju duchowego Piotra Dacjusza Górskiego

WAŻNE INFORMACJE O KURSACH REIKI

Piotr Dacjusz Górski naucza w ramach Szkoły Zen Reiki w Polsce™. Szkoła wpisany jest do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych. Wszystkie kursy zakończone są egzaminem wewnętrznym oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu (druk  Ministerstwa Edukacji Narodowej). 

Po ukończeniu kursu student otrzymuje certyfikat oraz zaświadczenie (MEN) według wzoru określonego w załaczniku rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622 ze zmianami) 

Pakiet Office 365 online dla każdego aktywnego studenta - za darmo!
Każdy student otrzymuje roczną (ważną na cały rok szkolny z możliwością przedłużenia na kolejny rok za darmo) licencję pakietu Office 365 online – licencja dla uczniów i studentów, z pocztą email 50 GB w domenie *@zenreiki.edu.pl oraz dysk OnDrive o wielkości 1 TB (około 1.000 GB).

Adres e-mail z przestrzenią 50 GB przyznawany jest dożywotnio każdemu studentowi i absolwentowi Szkoły Zen Reiki w Polsce!

 

Spis treści

  1. Kursy Reiki I, II oraz III stopnia
  2. Kursy Kundalini Reiki
  3. Na czym polega nauka Reiki?
  4. Dlaczego powstają problemy zdrowotne?
  5. Stosowanie Energii Reiki
 

Kursy prowadzone są w systemie indywidualnym lub grupowym.
Zgłoś się do mistrza Reiki i zaproponuj swój termin szkolenia.

 Reiki - kursy Metody Naturalnego Uzdrawiania Reiki

Kursy i szkolenia technik terapii naturalnych oraz metody naturalnego uzdrawiania i samorozwoju reiki

Kursy Reiki osobiście i grupowo - indywidualna nauka Reiki (małopolska i podkarpacie)   Kursy Reiki w Krakowie i Tarnowie -małopolska   Szkolenie - mistrz terapii Reiki w małopolsce i podkarpaciu
Kurs Reiki
I stopień
  Kurs Reiki
II stopień
  Kurs Reiki
III stopień

 

Pełna nazwa: Kurs Biomasażu Reiki Pierwszego Stopnia

Kurs podstawowy metody rozwoju i uzdrawiania Reiki.
 

Inwestycja:
400,00 zł
 

Pełna nazwa: Kurs Biomasażu Reiki Drugiego Stopnia

Zaawansowany kurs i szkolenie Reiki, poszerzające spektrum technik w pracy z energią oraz procesem uzdrawiania.

Inwestycja:
400,00 zł
 
 

Pełna nazwa: Kurs Biomasażu Reiki Trzeciego Stopnia - Mistrz i Nauczyciel

Kompletny kurs i szkolenie na stopień mistrza i nauczyciela Reiki
w szkole Zen Reiki w Polsce.

Inwestycja:
1000,00 zł
 
Kurs Reiki w Tarnowie oraz Krakowie - szkolenie uzdrawiania   Kurs Reiki Kraków   Kurs Reiki indywidualnie i w grupie

do-gory

Reiki

Szkolenia Kundalini Reiki - kurs w Tarnowie i Krakowie

   
Kurs
Kundalini Reiki
   

Pełne szkolenie i inicjację w system Kundalini Reiki prowadzi mistrz i nauczyciel ze stopniem Kundalini Reiki Źródło. Uzdrów swoje życie, pomagaj innym!

Inwestycja od:
400,00 zł
   
Kurs Kundalini Reiki w Krakowie i Tarnowie    

do-gory

kursy Reiki - szkolenia i kursy uzdrawiania Reiki w małopolsce i podkarpaciu
Uzdrawianie praniczne - Duchowe Uzdrawianie Prana Reiki

Zapisz się do informatora!

Zobacz archiwum wiadomości.

Zapisz się do bezpłatnego biuletynu informacyjnego Piotra Dacjusza Górskiego. Otrzymuj informacje o jego działalności, kursach, warsztatach, szkoleniach, bezpłatnych spotkaniach, audycjach na żywo w Internecie. Korzystaj z wyjątkowych promocji oraz zaproszeń na indywidualne spotkania. Bierz udział w losowaniu atrakcyjnych prezentów.

Reiki - informacje

Kilka faktów o Reiki

Reiki to praktyka oraz wiedza  ezoteryczna. Uważa  się że jest to jedna z form paranauki  odkrytej w 1922 roku przez Japończyka, buddystę, dr Mikao Usui. Metoda Reiki używa  techniki zwanej popularnie uzdrawianiem dłońmi i przez zwolenników oraz praktyków uznawana jest jako medycyna komplementarna. Metoda leczenia energią Reiki klasyfikowana jest również jako medycyna orientalna gdyż jej korzenie sięgają Tybetu oraz Japonii. Metody uzdrawiania Reiki, polegają na przekazaniu uniwersalnej energii życia poprzez ręce. Energia Reiki daje możliwość wyleczenia  z wszystkich dolegliwości fizycznych, duchowych oraz mentalnych. Terapia Reiki daje możliwość doznania kompletnej równowagi duchowej oraz fizycznej . Niestety do chwili obecnej nauka nie udowodniła w 100% skuteczności uzdrawiania Siłą Reiki. Twierdzenia, że Reiki pomaga, nie zostały jeszcze w pełni zweryfikowane przez  współczesną medycynę co nie oznacza, że nauka nie potwierdza działania Reiki. O skutecznym działaniu Reiki mówi WHO – organizacja ds. zdrowia, która metodę Reiki wprowadziła do leksykonu terapii naturalnych.

do-gory

Nauka Reiki

Normalny człowiek ma ograniczone możliwości posługiwania się Reiki, w większości sytuacji nawet nie jest w stanie jej poczuć. Aby nabyć możliwość kontrolowanego wykorzystywania energii Reiki, trzeba zostać inicjowanym przez mistrza i nauczyciela Reiki. Podczas seminariów towarzyszących dostrojeniu, nauczyciel i mistrz przekazuje wiedzę leczenia oraz uczy jak posługiwać się tą niesamowitą energią Reiki. W systemie Reiki, energia widziana jest jako absolutna, przepełniająca wszystko i wszystkich duchowa i boska energia życia.

do-gory

Powód powstawania problemów zdrowotnych

Choroba powstaje na skutek zastania się energii, zablokowania nadi lub przez niezrównoważony obieg energii pomiędzy poszczególnymi narządami lub między ciałem a otoczeniem. System Reiki bazuje na podobnych założeniach jak inne gałęzie naturalnej medycyny – polega na ożywieniu prawidłowego przepływu energii życia przez wyjątkowe kanały – meridiany, które znajdują się w ciele każdej istoty żywej – również zwierząt. Zdrowie oznacza pełną równowagę zarówno w człowieku (ciele, umyśle i duszy), jak i w jego środowisku, zaś choroba powstaje w wyniku braku czy też zaburzeniu owej harmonii.

do-gory

Stosowanie Energii Reiki

Energia Reiki jest stosowana zarówno w stosunku do osób, jak również roślin oraz zwierząt. W społecznościach zachodnich jak tudzież coraz częściej w Polsce w wielu klinikach zabiegi Reiki są wykorzystywane przez część personelu medycznego w celu poprawy stanu zdrowia.

Energia Reiki usuwa problemy na dwa sposoby: przez pobudzanie organizmu do zdrowienia oraz przez usuwanie blokad energii w czakrach i meridianach. Stosuje się również w niektórych przypadkach przekazywanie mocy Reiki w inny sposób. Praktyk Reiki może odczuwać energię Reiki jako umiejscowione odczucie gorąca, nacisku lub gęsiej skórki. Bardzo popularną metodą, którą stosuje mistrz Reiki Piotr Dacjusz Górski, jest leczenie na odległość bądź za pomocą ezoterycznego oddechu oraz modlitwy. Rodzaj różnych uczuć zależy zarówno od praktykowanej techniki użytej przez praktykującego Reiki jak i od rodzaju choroby występującej u pacjenta. Osoba uzdrawiająca Reiki pobiera energię przez czakram korony (Sahastrara), a oddaje osobie przez czakramy znajdujące się na wewnętrznej stronie rąk, stosując nakładanie dłoni na określone miejsca na ciele lub na odległość – poprzez modlitwę oraz odmawianie świętych mantr.

do-gory

 
 

Odpowiedzialność terapeuty

Wszystkie praktyki wykonywane metodą leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych i/lub ich przyczyn, objęte są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A .  
 

Kursy Reiki i duchowe uzdrawianie, oczyszczanie czakr Reiki