Dekret Energii Rozliczeń oraz Błogosławieństwo Świadomości – doznania Stefanii

Dzień dobry Piotrusiu,
Parę dni temu na moją prośbę zrobiłeś trzeci odczyt Dekretu Energii Rozliczeń dla mojego syna XXX, miał on takie napady duszności i bólu w okolicach serca lekarze nie wiedzieli co mu jest ale to ustąpiło. Teraz jak z nim rozmawiałam to mówił, że ma takie uczucie rozpalonego ognia w środku ale przy tym się nie poci ani nie ma dreszczy tylko czuje gorączkę, zmęczenie i osłabienie. 
a tak po za tym to widzę, że nie jest taki nerwowy można z nim porozmawiać nie ocenia już tak szybko ludzi jest bardziej pogodniejszy, a wiem że to dopiero początek. Dziękuję Tobie za ten odczyt uważam, że jest to cudowny dar i bardzo pomaga w życiu pod warunkiem, ze go odczyta PRAWDZIWY MISTRZ REIKI jeszcze raz dziękuję po stokroć.
Piotrusiu odebrałam Błogosławieństwo Świadomości przygotowane przez Ciebie dla mnie, było to niesamowite przeżycie już wielokrotnie przecież prosiłam o Błogosławieństwo Świadomości ale tym razem było trochę inaczej poczułam przepływ Energii przez dłonie do całego ciała ale ten przekaz był bardzo silny jak by moje ręce były na wystawione na słońcu w temperaturze 30 stopni nie wiem dlaczego na początku pokazała mi się postać mężczyzny, z którym rozmawiałam wcześniej był taki oddalony a po chwili ukazał mi się starszy pan w kapeluszu miałam wrażenie, że jest coraz bliżej ponieważ postać była coraz wyraźniejsza a ta pierwsza postać została w oddali obie były takie ciemne po tym poczułam jak energia dociera do każdej mojej czakry, a potem w środku w całym ciele gorączkę. Gdzieś pod koniec otrzymywania Błogosławieństwo Świadomości pojawiły się trzy łby koni były piękne w białym świetle z lekkim promykiem różu, ale były spłoszone i przerażone pyski miały otwarte jakby rżały. Nie wiem czy to normalne czy nie przedtem nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam zawsze po przyjęciu Błogosławieństwo Świadomości czułam znużenie i zasypiałam tym razem też poczułam lekkie znużenie ale nie mogłam zasnąć kręciłam się całą noc jak rano podniosłam się i usiadłam na łóżku to poczułam zawrót głowy jak by głowa mi się powiększyła kilkakrotnie jednak po chwili wszystko wróciło do normy tylko przez dwa dni czułam się trochę inaczej w środku. Dla mnie to było niesamowite dużo myślałam o tych wizjach dlaczego? no ale cóż może tak miało być.  Na dzień dzisiejszy jest wszystko w porządku czuję się fantastycznie dziękuję Piotrusiu.
Synowi Błogosławieństwo Świadomości odbiorę w niedzielę jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam Stefania.