Inicjacje Kundalini Reiki przez Internet – na odległość

W okresie jesiennym, Piotr Dacjusz Górski umożliwia swoim uczniom naukę oraz przyjęcie dostrojeń (inicjacji) Kundalini Reiki na odległość. W tym roku będzie taka możliwość od 12 października do 30 listopada 2015. Szkolenie oraz dostrojenie do Kundalini Reiki prowadzone są indywidualnie.

W ramach szkolenia Kundalini Reiki (2017) przewidziane są:

  1. Trzy kompletne inicjacje Kundalini Reiki I, II oraz III stopnia,
  2. Materiały szkoleniowe opracowane osobiście przez Piotra Dacjusza Górskiego,
  3. Jedna indywidualna konsultacja Skype (po uzyskaniu III stopnia Kundalini Reiki).

Po ukończeniu kursu oraz otrzymaniu kompletnych dostrojeń Kundalini Reiki, na adres korespondencyjny zostanie wysłany certyfikat. Dokument poświadcza uzyskanie dostrojeń Kundalini Reiki. Wzór certyfikatu znajduje się poniżej.

Szczegółowe informacje o systemie Kundalini Reiki znajdziesz na stronie: https://www.mpiotrgorski.pl/kundalini-reiki

Chcesz odbyć naukę i otrzymać dostrojenie do systemu Kundalini Reiki? Napisz wiadomość do Piotra Dacjusza Górskiego. Nauka na odległość możliwa jest wyłącznie w dniach 12 października do 30 listopada 2015.

Dostrojenia Kundalini Reiki Źródło

Pierwszy raz istnieje możliwość otrzymania najwyższych dostrojeń w Kundalini Reiki nazywanych Kundalini Reiki Źródło. Aby otrzymać dostrojenie do najwyższego stopnia Kundalini Reiki, należy być praktykiem Kundalini Reiki III stopnia od co najmniej 6 miesięcy oraz posiadać dostrojenie do energii Prana.

Jesteś chętny otrzymać dostrojenie Kundalini Reiki Źródło? Wyślij swoją wiadomość do Piotra Dacjusza Górskiego.

Inwestycja w naukę oraz dostrojenia do Kundalini Reiki oraz Kundalini Reiki Źródło

Kundalini Reiki I, II oraz III st.: 300 zł
Kundalini Reiki Źródło: 300 zł

Procedura nauki Kundalini Reiki przez Internet jest następująca.

  1. Na początku należy zapoznać się z materiałami szkoleniowymi. Aktualny skrypt szkoleniowy dostępny jest tutaj: www.piotrgorski.pl/ebooki
  2. Następnie należy zgłosić gotowość do przyjęcia pierwszego dostrojenia (inicjacji) Kundalini Reiki.
  3. Po dostrojeniu I stopnia Kundalini Reiki, należy wysłać e-mailem gotowość do przyjęcia drugiego dostrojenia (inicjacji). Minimalny okres pomiędzy 1 a 2 dostrojeniem to minimum 24 godziny.
  4. Po otrzymaniu II stopnia Kundalini Reiki, ustalany jest termin konsultacji Skype lub tel. (luźna rozmowa o Kundalini Reiki).
  5. Po konsultacji ustalany jest termin przyjęcia trzeciego dostrojenia (inicjacji). Minimalny okres pomiędzy 2 a 3 dostrojeniem to minimum 5 dni.