Oświadczenie dotyczące odwołania programów TVN i TVN7 w dniu 23.12.2014

Chciałbym Państwa poinformować, że w dniu 23.12.2014 zostałem zmuszony do zakończenia współpracy ze stacją ezoTV. Powód zakończenia współpracy podany przez przedstawiciela ezoTV:  „to co prezentuje pan tutaj (na Facebooku) dyskwalifikuje pana jako pracownika ezo TV tym samym rezygnujemy ze współpracy z panem z dniem dzisiejszym”. Niestety nie otrzymałem żadnych dodatkowych wyjaśnień. Przypuszczam, że chodzi o moje oświadczenie opublikowane na FB w dniu 12.12.2014 o godzinie 16:55.

Kierując się moim mottem: Miłość, Pokój i Dobro – prawo każdego człowieka, odstępuję od dalszych wypowiedzi w zaistniałej sprawie chyba że pojawią się jakieś nowe okoliczności, które będą  wymagały mojego komentarza.

Chciałbym w tym miejscu podziękować moim kochanym Widzom. Dziękuję Wam za obecność na moich programach w telewizji, za wsparcie i miłe słowa. Proszę abyście pamiętali, że ZAWSZE powinniśmy kierować się swoim sumieniem i walczyć o PRAWDĘ. Reiki jest PRAWDĄ, jest również MIŁOŚCIĄ, TOLERANCJĄ, ŁAGODNOŚCIĄ, WSPÓŁCZUCIEM. Proszę, nie zapominajcie o tym.

Chciałbym podziękować Szefowej oraz całej ekipie odpowiedzialnej za realizację programów ezoTV oraz TVN i TVN7. Dziękuję Stylistkom oraz wszystkim moim Koleżankom i Kolegom za te 6 miesięcy naszej współpracy.

Dziękuję Wam!

Z Miłością, Pokojem i Dobrem,

Piotr Dacjusz Górski