Dekret Energii Rozliczeń – radość, spokój, uzdrowienie

Witaj Piotrze! Po trzecim odczytaniu przez Ciebie Dekretu Energii Rozliczeń, poczułam radość. Włączyłam radio i zatańczyłam, dziękując Bogu, że żyję. Nie wiem czemu u mnie tak dziwnie objawia się chwila odczytania Dekretu Energii, albo śpiewam, albo tańczę. Ale póżniej poczułam taki miły spokój, taką wielką równowagę wewnętrzną. Dobrze się poczułam w tej harmonii, wiedząc, że nikogo nie skrzywdziłam i nikt mnie nie skrzywdził. Chciało się powiedzieć, „chwilo trwaj”.

W ciągu tych trzech tygodni, kiedy był odczytywany Dekret Energii Rozliczeń obejrzałam wszystkie filmy zamieszczone na ParapsycheTV: programy na żywo, wykłady – jesień 2014, medytacje, wywiady z Tobą. Przeczytałam  artykuły, teksty Mistrza Piotra, komentarze. Wszystkie te materiały wzbogaciły mnie duchowo, wzbogaciły moją wiedzę w pewnych zagadnieniach. Jednocześnie poznałam lepiej Twoją osobę, Twoją sylwetkę, jako człowieka. W tym poznaniu wypadasz bardzo dobrze. Jawisz się jako człowiek odpowiedzialny, mądry, dociekliwy, dobry, otwarty na drugiego człowieka, posiadający poczucie humoru, o dużej wiedzy, a jednocześnie bardzo wrażliwy. Taki człowiek wzbudza zaufanie, a to jest najważniejsze w wykonywanych przez Ciebie zadaniach.

Poczułam też działanie Energii Reiki, cudownej Energii Reiki. Poprawiło się moje zdrowie, czuję wewnętrzną równowagę. Nabieram sił.

Wierzę, że dobry Bóg, ukochany Jezus Chrystus, Maryja Matka, wszyscy Aniołowie i Święci przyprowadzili mnie do Ciebie na czas.

Serdeczne Bóg zapłać. Jadwiga.