Informacja wyjaśniająca – wsparcie finansowe dla projektu parapsycheTV

Fragment wiadomości e-mail wysłanej do subskrybentów newslettera Piotra Dacjusza Górskiego.

Witaj,

po ostatnio wysłanej do Was wiadomości otrzymałem list o następującej treści:

Jak panu nie wstyd. Jak pan się nie wstydzi prosić o pieniądze na projekt ParapsycheTV i BEZPŁATNE spotkania. Czy pan jest jest mnichem buddyjskim, który działa i modli się za ludzi BEZPŁATNIE, dlatego społeczności żywią buddystów.  Nie nie jest pan. Pan za swoje usługi bierze pieniądze i to naprawdę duże pieniądze. Widać, że pan nie liczy się z człowiekiem. Dla pana ważna jest tylko „kasiora”. Jest pan zachłanny na pieniądze, to widać. Ma pan zbyt duże OCZEKIWANIA. Wykorzystuje pan ludzi, którzy szukają pomocy. Jest pan zwykłym naciągaczem i tyle.  Jadwiga.

Powyższą wiadomość napisała Pani Jadwiga jako swój komentarz do części mojego e-maila (fragment poniżej):

[..] Mam też do Ciebie prośbę. Jeżeli chcesz wspomóc projekt parapsycheTV, możesz dokonać płatności na specjalny rachunek bankowy. Wpłacając dowolną kwotę, wspierasz nasze bezpłatne spotkania w Internecie. Za wszelkie wpłaty już teraz serdecznie dziękuję.

Rachunek do dobrowolnych wpłat to: 

odbiorca: Piotr Dacjusz Górski,
numer rachunku: 82 2490 0005 0000 4001 0001 4198
nazwa Banku: Alior Bank 
SWIFT: ALBPPLPW

Jeżeli po dokonaniu wpłaty chcesz otrzymać fakturę, wyślij do mnie wiadomość e-mail podając wymagane dane do rachunku.

Chciałbym ponownie podkreślić, że spotkania w Internecie na żywo (w ramach parapsycheTV) są całkowicie bezpłatne. Każdy może w nich uczestniczyć bez względu na swoją sytuację materialną, poziom intelektualny czy duchowy. Są jednak osoby, które chcą dać coś od siebie, wesprzeć projekt parapsycheTV. Teraz można tego dokonać inicjując dobrowolną wpłatę na rachunek bankowy.

W marcu wiele się zmieni w naszych spotkaniach. Jak już zauważyliście, nasze ostatnie spotkanie (9 oraz 10 lutego) było z lepszą jakością wideo oraz audio. Wkrótce dojdzie do tego profesjonalne studio. Wszystko dzięki Waszym dotychczasowym wpłatom.

Proszę pamiętać, że to dobrowolna wpłata. Jeżeli nic nie wpłacisz na konto, nadal możesz uczestniczyć w naszych spotkaniach, nadal jesteś dla mnie bardzo ważną osobą ??? i nie wyobrażam sobie aby miało to się kiedykolwiek zmienić.

Życzę Ci pięknego weekendu.
Wiele Miłości, Pokoju i Dobra!

Z pamięcią w Reiki,
Piotr Dacjusz Górski