Kurs Biomasażu Reiki

W grudniu oraz styczniu istnieje mozliwość odbycia komplentego kursu (indywidualnego) BIOMASAŻU REIKI prowadzonego w systemie samokształcenia kierowanego.

Inwestycja w pełny kurs BIOMASAŻU REIKI jednego stopnia (8 godzin wykładów i 34 godzin praktyki własnej) w grudniu i styczniu to 350 zł. Osoby mieszkające za granicą dopłata 25 zł (koszta przesyłki).

Intnieje również możliwość odbycia szkolenia w ramach kształcenia kierowanego mistrz i nauczyciel Reiki – BIOMASAŻYSTA REIKI. Inwestycja w grudniu i styczniu to 850 zł. Osoby mieszkające za granicą dopłata 25 zł (koszta przesyłki).

Kurs organizuje Szkoła Zen Reiki w Polsce, Katowice. Nadzór nad praktyką sprawuje Piotr Dacjusz Górski.

Po ukończeniu kursu uczeń otrzymuje Certyfikat Reiki w języku polskim oraz angielskim z adnotacją po japońsku oraz zaświadczenie ukończenia kursu zgodne z rozporządzemiem Ministra Edukacji Narodowej.

Uczeń kończąc stopień nauczyciela otrzymuje dodatkowo legitymację Instruktora Biomasażu Reiki.

Kształcenie prowadzi: Szkoła Zen Reiki w Polsce z siedzibą w Katowicach, niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego.
Praktykę zawodu nadzoruje: Piotr Dacjusz Górski z siedzibą w Tarnowie, instytucja szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (2.12/00266/2016).

Osoby chętne zapraszam do kontaktu. Ilość miejsce jest ograniczona i wynosi ok. 6 osób.