Mikołajkowy prezent – wspólne energetyzowanie wody energią Reiki

Dziś o 21:00 odbędzie się wspólne energetyzowanie wody energią Reiki. Każdy może w tym energetyzowaniu uczestniczyć oto poniższe zasady.

1. O godzinie 21:00 poproś o energię Reiki. Pomyśl o Piotrze Dacjuszu Górskim oraz innych osobach, które w tym samym momencie będą prosiły o Reiki.
2. Połóż swoje dłonie na butelce lub obejmij kilka butelek. Patrz na butelki lub zamknij swoje oczy. Pozwól aby energia płynęła.
3. Energetyzowanie będzie trwało około 10 – 15 minut. Przez ten czas trzymaj dłonie na butelce. Minimalny okres trzymania – energetyzowania wody dłońmi nie powinien być krótszy niż 5 minut.
4. Na zakończenie podziękuj za dar Reiki, za to, że mogłaś/eś skorzystać z jej niesamowitej mocy i siły. Podziękuj za wspólne energetyzowanie wody.

Tak naenergetyzowaną wodę możesz pić sama lub podzielić się nią z domownikami w tym także zwierzątkami oraz roślinami. Ważne aby woda była wypita w ciągu około 7 dni.

Dodatkowe, uniwersalne informacje o energetyzowaniu wody znajdują się w tym wpisie: https://www.piotrgorski.pl/energetyzowanie-wody-energia-reiki