Dostrojenie do energii prana – system tworzenia anten prana – e-kurs lato 2017 – ?

W miesiącach lipiec oraz sierpień, Piotr Dacjusz Górski umożliwia otrzymanie wyjątkowego dostrojenia do energii prana. Dostrojenie to daje możliwość tworzenia wyjątkowych anten prana – anten uzdrawiania pranicznego oraz dalsze rozwijanie swoich zdolności energetycznych.

Dostrojenie do energii prana przeznaczone jest dla osób ambitnych, chcących poszerzać swoją moc w energoterapii i duchowym uzdrawianiu.

 

Nauka i dostrojenie następuje w systemie
samokształcenia kierowanego – na odległość

energia prana - nauka pracy z energią i tworzenia anten prana

 

Warunek przystąpienia do kursu

  • Dostojnie do energii prana mogą otrzymać osoby, które posiadają dostrojenie do stopnia mistrz i nauczyciel Kundalini Reiki.

Dodatkowe informacje

  • Twórcą systemu tworzenia anten prana jest Ole Gabrielsen. Piotr Dacjusz Górski jest bezpośrednim uczniem twórcy tego systemu.
  • Piotr Dacjusz Górski posiada stopień Prana Źródło – najwyższy stopień pracy z energią prana w systemie tworzenia anten pranicznych.
  • Osoba która posiada dostrojenie do energii prana, może otrzymać dostrojenie Kundalini Reiki Źródło – najwyższe dostrojenie w systemie Kundalini Reiki.

Czym są anteny prana?

Antena prana jest elementem, który przechodzi trwałe zmiany na poziomie submolekularnym w taki sposób, że działa jednocześnie jako odbiornik i nadajnik energii prana.

Możemy wyróżnić trzy podstawowe anteny prana:

  • Okrągłe anteny prana mogą być wykorzystywane do wody, oleju i wszystkiego, co służy do noszenia, np. do opasek owijanych wokół głowy. Wykorzystuje się je także do papieru, poduszek oraz jako filtry do telefonów komórkowych. Okrągłe anteny prana dobrze się sprawdzają jako odpromienniki
  • Jednostronne anteny prana można wykorzystać do tworzenia tzw. „płyt prana”.
  • Jednostronne laserowe anteny prana można wykorzystać do wytwarzania kamieni czakralnych. Jest to najbardziej skoncentrowana wersja anteny.

Metoda tworzenia i wykorzystywania anten prana przekazywana jest poprzez dostrojenie energetyczne (inicjację), którą przeprowadza uprawniony do tego nauczyciel.

 

Linia przekazu:  Ole Gabrielsen → Piotr Dacjusz Górski

 

Formy dostrojenia do energii prana

W chwili obecnej możesz wybrać jedną z dwóch formy dostrojenia do energii prana. Należy zaznaczyć, że dostrojenie do energii prana mogą otrzymać osoby posiadające dostrojenie do energii Kundalini Reiki w stopniu mistrz i nauczyciel Kundalini Reiki.

  1. Podstawowe dostrojenie, które daje możliwość tworzenia i wykorzystywania różnych anten prana.
  1. Dostrojenie nauczyciela, które daje możliwość tworzenia i wykorzystywania różnych anten prana oraz nauki i dostrajania innych do energii prana.

Materiał szkoleniowy o antenach prana dostępny jest tutaj: ? Energia prana – system tworzenia anteny prana

Samodzielnie decydujesz o stopniu dostrojenia do energii prana. Możesz od razu wybrać dostrojenie do stopnia nauczyciela energii prana.

Zapisy i dodatkowa informacja

Aby zapisać się na indywidualne szklenie wyślij wiadomość na adres: poczta@piotrgorski.pl