Oczyszczenie czakr

Obecnie Piotr Dacjusz Górski nie prowadzi indywidualnych konsultacji ani sesji. Cała jego aktywność jest skoncentrowana na nauczaniu, prowadzeniu sesji i rozwoju Szkoły Zen Reiki w Polsce.
Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Synchronizowanie, odblokowanie czy też oczyszcenie czakr daje możliwość osiągnięcia równowagi energetycznej, emocjonalnej i fizycznej. To również stymulacja i uaktywnienie naturalnych zdolności samo-uzdrawiania naszego organizmu. Proces oczyszczania czakr który mogę dla ciebie dziś wykonać daje również możliwość dzielenia się z innymi życiodajną energią na którą mówimy reiki, energią miłości, zdrowia oraz bogactwa.

Jako nauczyciel i mistrz Metody Reiki, mogę dla ciebie wykonać tę wyjątkową sesję. Poniżej cała procedura została dokładnie spisana i omówiona – zachęcam abyś się z nią zapoznał zanim zdecydujesz się na przyjecie sesji oczyszczania i odblokowania swoich czakr.

Jeżeli w trakcie lektury lub po jej przeanalizowaniu pojawią się u ciebie jakieś pytania lub wątpliwości, nie wahaj się, zadzwoń lub napisz maila. Postaram się w zrozumiały i konkretny sposób udzielić Tobie odpowiedzi na zadane mi pytania.


Jak można oczyścić i odblokować swoje czakry?

Oczyczenie czakr z analiząProcesowi odblokowania czakr może poddać się każda osoba która wyrazi na to zgodę. Proces odblokowania trwa od kilku do kilkudziesięciu dni i jest uzależniony od stopnia zablokowania oraz zabrudzenia punktów energetycznych oraz czakr w ciele człowieka.

Proces oczyszczania może zainicjować odpowiednio przeszkolona oraz dostrojona energetycznie osoba. Tylko taka osoba ma możliwość bezpiecznego przeprowadzenia takiego zabiegu. Zdarza się, że osoby które oferują oczyszczanie i odblokowywanie czakr nie są do tego celu przygotowane oraz nie są dostrojone energetycznie. Takie osoby mogą źle przeprowadzić taki zabieg, który może zaszkodzić osobie poddającej się oczyszczeniu czakr dlatego też tak ważne jest uzyskanie pomocy od odpowiednio przeszkolonej osoby w tym zakresie.

Odpowiednio przeszkolona osoba, zazwyczaj mistrz i nauczyciel Reiki, inicjuje proces oczyszczania poprzez odpowiednie ukierunkowanie energii potoku wschodzącego (energii ziemskiej). W tym celu używa się wahadła które powinno być wahadłem emitującym. Doskonale do tego nadaje się wahadło karnak zwane również wahadłem egipskim. Poprzez odpowiednie wahanie nad świadkiem następuje ukierunkowanie energii w ciele osoby poddającej się zabiegowi.

Wiele osób (98%) odczuwa różne zmiany cieplne w ciele podczas trwania tego zabiegu. Są to odczucia ciepła, mrowienia, chłodu a nawet dotyku. Podwyższa się także puls oraz następuje pobudzenie energetyczne całego układu energetycznego oraz fizycznego człowieka.

Po zabiegu powinno się odpocząć, zwracając uwagę aby kręgosłup był prosty. Odpoczynek powinien trwać minimum 10 minut po zakończeniu inicjacji procesu oczyszczania. Bardzo istotne jest również odpowiednie oddychanie. Głębokie oddechy przez nos (wdech krótszy i wydech dłuższy) wzmacniają przepływ energii w głównym kanale energetycznym i dostarczają odpowiedniej ilości energii do ciał subtelnych w tym również czakr. Prawidłowy oddech, który powinien towarzyszyć do kilku tygodni po zakończeniu zabiegu gruntuje proces oczyszczania i odblokowywania czakr dając trwały efekt nawet przez kilka kolejnych miesięcy a nawet i lat.

Odblokowanie czakr może nastąpić w kontakcie bezpośrednim lub na odległość. Jeżeli chcesz osiągnąć szczęście i zdrowie, pozbyć się nałogów oraz doprowadzić swoje życie do równowagi pozbywając się różnych obciążeń jak na przykład problemów w nauce czy też problemów finansowych lub chcesz pobudzić naturalne zdolności samo-regeneracji i samo-uzdrowienia Twojego organizmu możesz skorzystać z oczyszczenia i odblokowania swoich czakr które przeprowadzę w ustalonym z Tobą terminie oraz godzinie. Oczyszczanie i odblokowywanie czakr przeprowadzam zgodnie z tradycją wschodnią dlatego też otrzymujesz gwarancję skuteczności oraz trwałości tego procesu.

Oczyść swoje czakry i odblokuj prawidłowy przepływ swojej energii!
Przed przeprowadzeniem procesu oczyszczenia Piotr Dacjusz Górski
dokonuje odpowiedniej diagnozy energetycznej Twoich czakr.

 

Oczyszczanie czakr - zaawansowany zabieg REIKI

Oczyszczanie czakr 1

Oczyszczone, pobudzone oraz odblokowane zostają pierwsze cztery czakry – czakra podstawy, sakralna, splotu słonecznego oraz czakra serca. Pobudzana jest również czakra agni.

Co się zmieni gdy oczyścisz te czakry?

 1. Wzmocnisz swój stan zdrowia fizycznego i psychicznego,
 2. Doznasz uczucia bezpieczeństwa oraz stabilności,
 3. Uaktywnisz proces samo regeneracji organizmu (samo-uzdrowienia),
 4. Zaczniesz przyciągać do siebie dobrobyt materialny, zdrowotny i uczuciowy,
 5. Pozbędziesz się wszelakiego rodzaju podpięć wampirów energetycznych, klątw, złych ok oraz uroków,
 6. Uwolnisz się od starych, negatywnych wzorców zachowania, odczuwania, reakcji,
 7. Przepełnisz się pozytywną energią, która będzie równoważyła cię na wszystkich płaszczyznach życia wprowadzając do niego miłość, pokój oraz dobro.

Pamiętaj, że w przyrodzie PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE. Oznacza to, że otaczając się pozytywną energią przyciągać będziesz do siebie jeszcze więcej pozytywnej energii a odpychać to co złe, to co niedobre.

Zobacz świadectwa osób po oczyszczeniu czakr 

Oczyszczanie czakr 2

Oczyszczone, pobudzone oraz odblokowane zostają kolejne dwie czakry – czakra gardła oraz czakra trzeciego oka.
(Oczyszczenie to może nastąpić po upływie około 7 dni od oczyszczania – odblokowania 1)

Co się zmieni gdy oczyścisz te czakry?

 1. Wzmocnisz efekty uzyskane podczas pierwszego oczyszczania i odblokowania czakr,
 2. Z łatwością będziesz potrafił wyrażać się przed innymi, wzrośnie Twoja moc komunikacji i przekonywania innych o Twojej słuszności,
 3. Będziesz bardziej spontaniczny, otwarty na innych, swobodny oraz lojalny. Również będziesz przyciągał do siebie takie same osoby.
 4. Wzrośnie Twoja zdolność do uczenia się oraz przekazywania tej wiedzy innym,
 5. Rozbudzona zostanie Twoja intuicja.

Zalecana praktyka po drugiej sesji oczyszczania czakr – synchronizowanie czakr

Pamiętaj, że w przyrodzie PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE. Oznacza to, że otaczając się pozytywną energią przyciągać będziesz do siebie jeszcze więcej pozytywnej energii a odpychać to co złe, to co niedobre.

Oczyszczanie czakr 3

Oczyszczona, pobudzona i odblokowana zostaje ostatnia czakra – czakra korony. Podczas tego procesu pobudzeniu ulega również czakra shunnya.
(Oczyszczenie to może nastąpić po upływie około 7 dni od oczyszczania – odblokowania 2)

Co się zmieni gdy oczyścisz tą czakrę?

 1. Wzmocnisz efekty uzyskane podczas pierwszego oraz drugiego oczyszczania i odblokowania czakr,
 2. Zaczniesz dostrzegać, świat takim jaki jest naprawdę czyli pełnym miłości, zrozumienia oraz akceptacji,
 3. Otworzysz się bardziej na innych, zaczniesz ufać innym,
 4. Podniesie się Twoja wibracja ciała, która gwarantować będzie możliwość dalszego trwałego i prawidłowego rozwoju duchowego.

Pamiętaj, że w przyrodzie PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE. Oznacza to, że otaczając się pozytywną energią przyciągać będziesz do siebie jeszcze więcej pozytywnej energii a odpychać to co złe, to co niedobre.

Gwarancja działania Energii Reiki

Piotr Dacjusz Górski, jako jedyny w Polsce mistrz i uzdrowiciel daje gwarancje skuteczności przeprowadzanych przez siebie zabiegów. Każda osoba, która otrzymuje oczyszczenie i odblokowanie swoich czakr ma pewność, że dany zabieg został przeprowadzony z należytą starannością a efekty będą potwierdzały wyższość Reiki nad innymi metodami uzdrawiania.

Z uwagi na to, że Piotr daje gwarancję na przeprowadzone przez siebie zabiegi zdarza się, że nie każda osoba może otrzymać oczyszczenie czakr. W celu otrzymania wstępnej analizy (diagnozy energetycznej), skontaktuj się z Piotrem telefonicznie lub drogą e-mail.

Ważna informacja:

Pamiętaj, że po przeprowadzeniu oczyszczania i odblokowania czakr warto raz na trzy miesiące przeprowadzić Balans Energetyczny – Reiki Czakr™. Balans Energetyczny utrzymuje w odpowiednim stanie wszystkie twoje czakry.

Zobacz świadectwa osób po oczyszczeniu czakr 

Jak poprosić o oczyszczenie czakr?

 1. Jeżeli podjąłeś decyzję i chcesz poddać się oczyszczeniu swoich czakr, zgłoś się do Piotra Dacjusza Górskiego. W wiadomości e-mail podaj koniecznie:
  1. imię i nazwisko,
  2. datę urodzenia,
  3. adres zamieszkania.
 2. Po wstępnej weryfikacji, otrzymasz wiadomość z dodatkowymi informacjami w tym numerze rachunku bankowego do dokonania wpłaty.
 3. Po otrzymaniu Twojej płatności, Piotr Dacjusz Górski przeprowadzi dla Ciebie oczyszczenie czakr. Pamiętaj, że pełne oczyszczenie to 3 indywidualne zabiegi w odstępach nie krótszych niż co 7 dni.
 4. Oczyszczenie czakr jest każdorazowo potwierdzane przez wysłanie do Ciebie wiadomości e-mail. W przesłanej wiadomości znajdziesz szczegółowe informacje w jaki sposób przyjąć oczyszczenie.
 5. Koniecznie stosuj się do warunków opisanych w GWARANCJI REIKI. Przestrzeganie tych prostych zasad da Tobie pewność, że Reiki zadziała w 100%.

 

 

OTWÓRZ informacje prawne...
Piotr Dacjusz Górski jest dyplomowanym masażystą, instruktorem rekreacji ruchowej i jogi. Specjalistą terapii naturalnych – Metody Reiki i biomasażu. Jego działalność objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Wszelkie porady lub nauki przekazane przez Piotra Dacjusza Górskiego nie mają na celu zastępowanie porad i usług lekarzy, psychiatrów, psychologów. Nie stanowią też alternatywy dla profesjonalnego leczenia medycznego. Piotr Dacjusz Górski nie podaje diagnoz oraz form terapii, nie wyjaśnia i nie rozwiązuje żadnych problemów medycznych i/lub psychologicznych. Zabrania się odstawiania leków oraz wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji w leczeniu bez konsultacji oraz zgody lekarza prowadzącego.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close